Intermodal Taşımacılık

Birden Çok Lojistik Kolu İle Sizlere Geniş Çaplı Bir Lojistik Planı

MGL | Intermodal Taşımacılık

Zaman ve Bütçe Açısından Optimum Fayda Sağlamak Amacı ile Birden Fazla Lojistik Kolunun Kullanılması

Master Global Logistics sabit taşıma dorsesi ile iki veya daha fazla taşıma modu kullanılarak yapılan ve mod değişimlerinde araç veya dorse içerisindeki ürünlerin herhangi bir elleçlemeye veya uygulamaya tabi tutulmadığı Intermodal Taşımacılık hizmetinde daha düşük maliyet ve üstün hizmet avantajıyla müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

Master Global olarak, Karayolu – Denizyolu – Demiryolu kombinasyonlarını kullanarak, daha verimli, hızlı, çevre dostu ve daha az maliyetli lojistik çözümler sunmaktayız. Yükleme adreslerinde römorklarımıza yüklenen malzemeler, varış noktalarına göre ÇEŞME / TRIESTE , PENDİK / TRIESTE Ro-Ro hatlarını , FERNETTİ / SALZBURG veya MARIBOR / WELS demiryolu hatlarını kullanarak nihai noktalarına erişmektedir.

Bir Adım Önde Olun !

Master Global Uzman Ekibi İle Kusursuz Bir Lojistik Planı Oluşturarak İşinizde Mükemmelliyeti Sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Oluşumumuzdan Bu Zamana Kadar En Önemli Koşul Müşteri Memnuniyetidir.

Dökümantasyon

Lojistik Planınıza Ait Baştan Sonra Tüm Dökümanlar Sizlerle Paylaşılmaktadır.

Uzmanlık & Tecrübe

Alanında Uzmanlaşmış Geniş Kadromuz ile Sizlere Üstün Hizmet Sağlamaktayız.

iphone 2

Anlaşmalı Depolar

Birçok Ülkede Yüksek Güvenlikli Anlaşmalı Depolama Servisi Sağlamaktayız.

Geri Dönüş

Sizlerden Tarafımıza Gelen Pozitif Geri Dönüşler İle Büyümeye Devam Etmekteyiz.

7&24 Destek

Lojistik Süreciniz Boyunca Müşteri Temsilcilerimizden Destek Alabilirsiniz.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.