Depolama Hizmetleri

Birden Fazla Ülke Lokasyonunda Ürünlerinizi Depolama İmkanı

MGL | Depolama Hizmetleri

Ürünlerinizin yüklenme tarihine göre depolama hizmetini MGL ile tamamlayabilir, gönül rahatlığıyla lojistik planınızı oluşturabilirsiniz.

Master Global Logistics müşterilerinin tedarik zinciri boyunca tüm hizmet maliyetlerinin daha düşük seviyede tutulması ve bu süreçlerinin daha iyi işlenmesini hedeflemektedir. İstanbul ana merkez olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde ilgili ürünlerin lojistik depolarımızda veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı şekilde depolama organizasyonunu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi gibi birçok depolama hizmet seçeneğinin hizmetini sağlamaktadır.

Sevkiyata hazır hale gelen ürünlerin müşterinin isteğine göre belirlenen adrese ulaştırılması da MGL ile aynı odak ve kalite prensipleri dahilinde gerçekleştirilmektedir. Hizmet genelindeki tüm noktalara hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat organizasyonu gerçekleştirilirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik gösteriyoruz.

Bir Adım Önde Olun !

Master Global Uzman Ekibi İle Kusursuz Bir Lojistik Planı Oluşturarak İşinizde Mükemmelliyeti Sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Oluşumumuzdan Bu Zamana Kadar En Önemli Koşul Müşteri Memnuniyetidir.

Dökümantasyon

Lojistik Planınıza Ait Baştan Sonra Tüm Dökümanlar Sizlerle Paylaşılmaktadır.

Uzmanlık & Tecrübe

Alanında Uzmanlaşmış Geniş Kadromuz ile Sizlere Üstün Hizmet Sağlamaktayız.

iphone 2

Anlaşmalı Depolar

Birçok Ülkede Yüksek Güvenlikli Anlaşmalı Depolama Servisi Sağlamaktayız.

Geri Dönüş

Sizlerden Tarafımıza Gelen Pozitif Geri Dönüşler İle Büyümeye Devam Etmekteyiz.

7&24 Destek

Lojistik Süreciniz Boyunca Müşteri Temsilcilerimizden Destek Alabilirsiniz.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.