Ekspres Taşımacılık

Mesafeye Göre 36-72 Saat Teslim Süreleri İle Tüm Avrupa'ya ve Balkanlara Hızlı Servisler

MGL | Ekspres Van Taşımacılığı

Tüm Avrupa ve Balkan Ülkelerine Minivan Araçlarımız İle 36-72 Saat Aralığında Hızlı ve Acil Teslimatlar İle Hizmetinizdeyiz.

Tercihen Tekstil, Acil Yedek Parça, ADR, Zati Eşya kategorilerinde acil ve hızlı teslimat istenilen ürünleriniz için öncelikli olarak sizlerin isteği doğrultusunda belirlediğiniz zaman diliminde teslim noktasına varışını gerçekleştiriyoruz.

Varış Noktası ve Teslim Süresine göre 36 saat ile 72 Saat arasında değişen teslimatlarımız, ağırlık ve palet sayısı olarak havayolu teslimatındaki çıkan yüksek navlunlara istinaden daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İngiltere, Avusturya, İtalya ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye servisimiz bulunmaktadır.

Bir Adım Önde Olun !

Master Global Uzman Ekibi İle Kusursuz Bir Lojistik Planı Oluşturarak İşinizde Mükemmelliyeti Sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Oluşumumuzdan Bu Zamana Kadar En Önemli Koşul Müşteri Memnuniyetidir.

Dökümantasyon

Lojistik Planınıza Ait Baştan Sonra Tüm Dökümanlar Sizlerle Paylaşılmaktadır.

Uzmanlık & Tecrübe

Alanında Uzmanlaşmış Geniş Kadromuz ile Sizlere Üstün Hizmet Sağlamaktayız.

iphone 2

Anlaşmalı Depolar

Birçok Ülkede Yüksek Güvenlikli Anlaşmalı Depolama Servisi Sağlamaktayız.

Geri Dönüş

Sizlerden Tarafımıza Gelen Pozitif Geri Dönüşler İle Büyümeye Devam Etmekteyiz.

7&24 Destek

Lojistik Süreciniz Boyunca Müşteri Temsilcilerimizden Destek Alabilirsiniz.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.