Havayolu Taşımacılığı

Tüm Uluslararası Havalimanlarına Direkt ve Aktarmalı Hızlı ve Güvenli Servisler

MGL | Havayolu Taşımacılığı

Direkt THY Servisleri ve Varış Ülkesine Düzenlenen Diğer Aktarmalı Servislerle Havayolu Lojistik Seçeneklerinizi Genişletiyoruz.

Master Global Logistics uluslararası tüm havalimanları arasında acenteler ve havayolları ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalarla müşterilerimize zaman, fiyat ve birçok seçenek sunuyoruz. Bunun dışında bağımsız partnerlerimiz ile yükünüzü veya ürününüzü dünyanın her noktasına, en hızlı ve en güvenli bir şekilde ister door to door ister port to port teslim ediyoruz.

Uluslararası Havayolu taşımacılığını sağlam ve yerinde ilişkilerle sürdürdüğümüzden dolayı Türkiye'nin tüm havalimanlarından, tüm dünya havalimanlarına sürekli havayolu taşımacılığı hizmetleri ile zamanınıza zaman katıyoruz. Bu lojistik kolundaki en büyük avantajınız size kar kalan zamanınız ve birçok opsiyona sahip olmanızdır.

Bir Adım Önde Olun !

Master Global Uzman Ekibi İle Kusursuz Bir Lojistik Planı Oluşturarak İşinizde Mükemmelliyeti Sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Oluşumumuzdan Bu Zamana Kadar En Önemli Koşul Müşteri Memnuniyetidir.

Dökümantasyon

Lojistik Planınıza Ait Baştan Sonra Tüm Dökümanlar Sizlerle Paylaşılmaktadır.

Uzmanlık & Tecrübe

Alanında Uzmanlaşmış Geniş Kadromuz ile Sizlere Üstün Hizmet Sağlamaktayız.

iphone 2

Anlaşmalı Depolar

Birçok Ülkede Yüksek Güvenlikli Anlaşmalı Depolama Servisi Sağlamaktayız.

Geri Dönüş

Sizlerden Tarafımıza Gelen Pozitif Geri Dönüşler İle Büyümeye Devam Etmekteyiz.

7&24 Destek

Lojistik Süreciniz Boyunca Müşteri Temsilcilerimizden Destek Alabilirsiniz.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma koşulları oluşturmak için çalışmak, çalışanları motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, bilgi birikimini etkin ve verimli kullanarak olası olumsuzluklardan kaçınmak.

Vizyonumuz

Master Global'in yurtiçi ve uluslararasında aynı sektör içinde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her yapılacak projeye yansıtılması, uygun bütçeler çerçevesinde en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

Master Global Logistics olarak müşterilerin dilek ve şikayetlerini eksiksiz olarak kavrayarak kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, programlı çalışma ve eğitimler sonucu yükselme ve gelişme sağlamak, iç ve dış müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, istenen kalitede ve zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Siz de Master Global ile Kusursuz Bir Lojistik Planı İçin Bize Ulaşın.